Europe Service

Графік роботи

Наші контакти

icons8-gmail-480.png

Ліцензія міністерства соціальної політики України

№223 від 15.02.2019

ТОВ „ЄВРОПА СЕРВІС УКРАЇНА”      

пн-пт  09:00 - 19:00; 

сб        11:00 - 17:00;

нд        вихідний 

0 800 33 02 80 – телефон гарячої лінії, для вирішення проблемних питань  

Наша адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс № 612 а

Знайти нас в соціальних мережах

  • YouTube
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon

Copyright © 2023 Europe Service.

Знайте собі ціну: скільки мають заробляти українці в Польщі? 


Ми часто помічаємо, що наші клієнти мають занижені очікування щодо зарплат у Польщі. Саме цим можуть скористатися деякі польські роботодавці, які не завжди подають публічну відомість про зарплатню, а запитують вже на співбесіді, скільки робітник хоче заробляти.

Не ведіться! Для того, щоб не дати ввести себе в оману, ми наполегливо рекомендуємо нашим клієнтам 2 речі: 


1. Скористатися послугами нашого агентства, адже ми безпосередньо співпрацюємо з роботодавцями й гарантуємо вам найвищий можливий рівень зарплати без всіляких співбесід і перемовин. 


2. Бути в курсі скільки в середньому заробляють у Польщі працівники різних професій і мати в голові хоча б приблизну картинку скільки маєте отримувати ви.

Зарплати в Польщі найчастіше корелюються в залежності від кваліфікації, освіти та досвіду. Згідно даних польського Головного статистичного управління, найбільшу середню заробітню платню отримують генеральні директори та керівництво - близько 14 тисяч брутто (107 тис. грн). На другому й третьому місці - керівники на виробництві та на будівництві: зверніть увагу, що їх середня ЗП вже вдвічі нижча за першу позицію й складає 6,5-7,5 тис. злотих брутто (52-57 тис. грн). Програмісти - 8 тис. злотих брутто (60 тис. грн), близько 6-7 тис. злотих брутто (45-55 тис. грн) - лікарі та викладачі університетів.

Зарплати наших заробітчан на найпопулярніших видах роботи також високі. Наприклад, бармени в середньому отримують 2,4 тис. злотих брутто (18 тис. грн), кухарі - 2,5 тис. злотих брутто (19 тис. грн), продавці - 2,6-2,7 тис. злотих брутто (20-20,5 тис. грн), а робітники без досвіду роботи на складі - 3,2 тис. злотих брутто (25 тис. грн) на місяць.

Отже, збираючись на роботу в Польщу, обов’язково ознайомтесь з вакансіями й рівнем зарплати, яку вам мають сплачувати. А для того, щоб гарантувати собі найкращі умови - звертайтесь до кадрового агентства Europe Service: ми знаємо, як домовлятись з роботодавцями.