Europe Service

Графік роботи

Наші контакти

icons8-gmail-480.png

Ліцензія міністерства соціальної політики України

№223 від 15.02.2019

ТОВ „ЄВРОПА СЕРВІС УКРАЇНА”      

пн-пт  09:00 - 19:00; 

сб        11:00 - 17:00;

нд        вихідний 

0 800 33 02 80 – телефон гарячої лінії, для вирішення проблемних питань  

Наша адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс № 612 а

Знайти нас в соціальних мережах

  • YouTube
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon

Copyright © 2023 Europe Service.

Пакувальники брендового взуття BADURA

Badura це типова маленька компанія, яка починалася як сімейний бізнес. Так в 1982 році, була заснована невелика реміснича майстерня з виробництва взуття. Взуття робилася вручну. Зараз же, через майже 30 років, компанія Badura є одним з найбільших виробником взуття в Польщі.

 

Зараз взуття Badura зрозуміло проводиться не вручну, а на фабриках, оснащених хорошою технікою зі строгим контролем. Однак як написано на сайті, ручна праця все ж таки присутня, але велика частина все ж лежить на машинах.

 

Взуття Badura серії Outdoor, за стилем ніж те схожа на американську марку Merrell, так як більшість чоловічих моделей взуття призначені для активного відпочинку. Та й по дизайну фірми чимось схожі. Хіба що взуття Badura проводиться в Польщі, а не в Китаї.

 

Асортимент чоловічого та жіночого взуття Badura досить великий. Тут можна знайти як класичні моделі для офіційних заходів, так і міські, стилю casual, які ідеально підійдуть для повсякденного носіння. Крім цього, я написано вище, є серія для активного відпочинку.

 

Серед аксесуарів, які випускає Badura, можна знайти досить пристойні жіночі сумочки. Для чоловіків, аксесуари бренд Badura поки що не випускає.

 

Форма працевлаштування: «Umowa zlecenia»

 

Місце роботи: Wadowice

 

Обов'язки: робота на лінії продукції, упаковка взуття в картонні коробки, переміщення упакованої взуття, коробки для взуття легкі, постійна робота.

 

Час роботи: Робота з понеділка по п'ятницю 10: 00-12: 00 годин в день + субота бажанням 6: 00-22: 00 мінімум (210-220 годин на місяць).

 

Зарплата: Перші 141 годин 11,97 zł / год нетто, після 13,49 zł / год нетто.

 

Проживання надаємо безкоштовно, з усіма зручностями (кухня, ванна, душ, туалет, телебачення, Wi-Fi).

 

Вимога: Чоловік / жінка, до 55 років. Важливий, працьовитий, не конфліктна, готовий до фізичної праці. Знання польської мови не обов'язково, головне бажання і гарантія навчання мови на рівні необхідному для розуміння.